Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké automatické převodovky jsou v C5
hollowmen
30.12.2009 15:41 - Re: Jaké automatické převodovky jsou v C5
99
Ahoj, poradíte někdo? Mám C5 1.8 16V 85kw r.v.2002. Když mám studené auto a delší dobu nejezdím tak se mě projevuje jedna závada. Zařadím automat nebo sekvenci to je jedno. Pomalu a v klidu se rozjedu, pak v jakých koliv otáčkách dám nohu z plynu a mě automaticky spadnou otáčky na volnoběh jako u wartburgu když má zařazenou volnoběžku. Když přerušovaně šlapu na plynový pedál tak po ujetí cca 1km je cítit, jako by dosedla rychlos a otáčky přestanou padat a zůstavají v tom samém místě jako by se nechumelilo.
Pokud však nešlapu přerušovaně na plyn, zhruba po stejné vzdálenosti je někdy slyšet ne vždy tupá rána. Na palubce se rozsvítí nápis SERVICE a nejde z automatu přeřadit na sekvenci. Když mám danou sekvenci tak tam při té závadě skočí automat a do sekvence se už nedá vrátit. Pak už chodí jenom R,N,D,P. Pak stačí zastavit, vypnout motor, znovu nastartovat a vše je ok. SERVICE zmizí, řadit jde normálně a tato závada se už neprojeví pokud auto dlouhodobě nestojí jako přes noc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator