Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti?
myneur
26.12.2009 18:05 - Re: Jaké mám autorádio? Jaké jsou možnosti?
U??vate?
autodiag napsal(a):
nejsem priznivcem drahych namrdavek pochybne funkcnich proto bych volil vymenu stavajiciho radia za RD4 X3 N2 MP3

naopak tohle rádio je drahá vomrdávka v 21. století již téměř nefunkční USB vstup to nemá, a stařeckou demencí trpící nosič CD s MP3 nabízí jen trapnou kapacitu.
Proti tomu je 8 GB a víc na iPodu s USB box pohádka. Browsení na tom pomalym displeji je vopruz, ale nakonec tam jde vybrousit vše, co na iPodu.. Rozhodně je ovládání pohodlnější než u CD Vyberu, co chci asi hrát, a pak už jen mačkám next, když se mi něco nezdá a z volantu nemusim dát ruce. Max. to dvěma kliknutími přepnu na random, a hodí mi to něco z hloubi hudebního archivu, na co už jsem dávno zapomněl nebo si nabrousim něco jiného, což jde krom jednoho kliku taky jen z volantu.
Ten random jsem začal hodně používat. Stal se z toho takovej hudební kvíz na celou cestu A pak ještě často v autě poslouchám podcasty..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator