Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Doplnění aditiv a reset stavu
jozz
16.12.2009 12:21 - Doplnění aditiv a reset stavu
Za?iato?n?k
Ahojte, Mám C5 r.v:2002 2,2 HDI. Auto pred pár dňami začalo vypisova chybu Engine antipollotion fault a obmedzil sa výkon motora, k tomu sa pridala dalšia hláška level of antipolution system aditive low alebo niečo v tom zmysle. Tak som usúdil že mám asi málo aditíva na FAP filter. Po 4 dňoch jazdenia som bol s autom v citroen sevise kde mi doliali aditívum + vystriekali FAP nahodili naliali 10 l paliva, astále mi vypisovalo hlašku:Engine antipollotion fault a level of antipolution system aditive low. Kontrolovali aj nádržku na aditívim a všetko a nič nenašli, povedali mi že može by vadná nádržka. Po príchode so servisu domov som ešte večer natankoval 25 l a hlášky zmizli. Ráno pri štartovaní mi naskocila hláška level of antipolution system aditive low. Dnes sa mi znova objavili aj antipolution fault + obmedzenie výkonu aj aditive low. Neviem čo mám teraz robi. Viete mi niekto poradit, pripadne nestretli ste sa s podobným problémom?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator