Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Byl by někdo ochotný a C5 znalý z Plzně ?
JirkaŘ
11.12.2009 07:05 - Re: Byl by někdo ochotný a C5 znalý z Plzně ?
99
Asi bych se po zkušenostech které mám taky raději spolehl na zastoupení značky (Citroen).... Září, říjen jsem objížděl podle nabídky na intenetu bazary a pídil se vyloženě jen po C5 a projel jsem jich a prohlédl asi 8 kusů... a výsledky mě dost nepříjemně překvapily. Pokud náhodou jsem našel dobrý kus (např. sedan 1,6 HDi Květen 2006, tak byl za 180 000, ale před výměnou rozvodů ... 300 km před servisem ). Nakonec jsem náhodou natrefil v Meteorcaru v Orlové (Citroen) na C5 break 2,2 HDi - Srpen 2004 (do prvozu Prosinec 2004 - půl roku bylo na autosalóně jako předváděcí) za 150 000 kč, ten nakonec mám, ukázali mi ( a dali) veškeré faktury k vozidlu a ve smlouvě mám přímo napsané co vše se dělalo. ( Např. i ty rozvody...)
Takže příště asi zase nebudu určitě spěchat a hledat podobně jako te. Aut je strašně moc... jen vybrat to pravé

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator