Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Únik paliva z nádrže
DOUFAK
06.12.2009 16:07 - Re: Únik paliva z nádrže
99
Před dvěma lety jsem si sám měnil dopravní čerpadlo z důvodu,že jsem nacházel kovové špony na dně palivového filtru a domníval jsem se,že se mi přidírá dopravní čerpadlo.Ale= nevěděl jsem jak povolit bakelitový kroužek,který těsní a drží paliv.čerpadlo k nádrži,tak mě napadlo dřevěným špalíkem a kladivem jej po obvodu opatrně povolit.Stalo se a i zpětně,stejně jsem jej naklepal zpátky.Bohužel po roce ve vedrech mi kroužek sám od sebe praskl a SMRAD z nafty.Koupil jsem v Citroenu originál kroužek NOVÝ,že ho tam zase naklepu.Houby!!! Kroužek byl o poznání MENŠÍ a vůbec tam nešel.Myslel jsem,že mi prodali špatný kus,tak jsem koupil ještě jeden cca120kč a opět ani náhodou tam nejde.Nádrž má větší průměr ,než oba orig.kroužky.Toto jsem dělal v létě letošního roku,kdy bylo poměrně velké teplo,tak jsem si myslel,že je nádrž roztažena teplem a čekám na zimu,jako ted jestli se nádrž stáhne a půjde to.Zatím jsem línej,jezdím na půlku nádrže a ta je suchá.Tak počítám,že se na to ted vrhnu.PTÁM SE,ALE,JAK TO A PROČ TAM TEN KROUŽEK NEJDE-NEŠEL NORMÁLNĚ NATOČIT-NAKLEPAT.Ono je to trochu do konusu kvůli utěsnění,nebo samovolnému povolení či co a nadrž je z materiálu,který nemá takovou roztažnost.CO VY NA TO?Půjde mi to v zimě,nebo ne??Stáhne se ta nádrž sama? Díky moc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator