Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna žárovek - přední halogenová světla
Lulina
26.11.2009 08:39 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla
99
Je to pravidelný rituál, který v nás, šastných a pyšných majitelích citronů, posiluje pocit sounáležitosti a skupinové soudržnosti a pomáhá nám tak přesněji vymezit hranice mezi "my" a "oni".
Já jsem letos měnil cca 4x na levé straně a z původních několika hodin jsem se vytrénoval na cca 4 minutky.
Horší je to na straně pravé, poprvé jsem to vzdal, odjel do servisu a pak se modlil aby halogen dlooooouho svítil, což se mi vyplatilo, nebo chcípl až nyní, po cca 1/2 roce.
Naplněn optimismem jsem se včera pustil do výměny a výsledek je tento:1. sedřená a oteklá ruka 2. šroubovák upadlý v hlubinách světlometu 3. sundaný konektor
To podělaný pérko se mi prostě nepodařilo vyháknout... Hodil by se jeden opancéřovaný prst, nebo tak něco.
Zatím to nevzdávám, po vydatné snídani, rozcvičce a strečinku jdu znovu na to. O výsledku klání budu informovat.
To Petr72: Myslím, že podle použitých smajliků je celkem poznatelné, jak "vážně" to beru.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator