Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Slovenčina do RT3
Fato
23.11.2009 20:15 - Re: Slovenčina do RT3
99
.link.
Slovencina do RT3



AUTOR petertn1 .link.

Takze vytvoril som slovensky preklad pre RT3 - velky farebny displej. Po viacerych ziadostiach cez SZ som sa rozhodol ze slovensku verziu konfiguracneho CD uverejnim pre vsetkych (mozete to sirit kde chcete), bez naroku na poplatok t.j. zadarmo. Dost som sa na tom narobil tak cakam aspon podakovanie od tych ktori si to stiahnu a bude im to fungovat.
Teraz par informacii a upozorneni. CD bolo uspesne testovane na vozidle P 407, RT3 s farebnym displejom, verzia soft. CAN v6.63 build 890. Na inych verziach a vozidlach nemozem funkcnost zarucit. CD je vo formate ISO (obraz disku). Odporucam napalit ho v programe NERO najnizsou rychlostou ako obraz disku. Napalujte na kvalitne CD. Postup pri zmene jazyka: slovensky preklad je na konfiguracnom CD ulozeny pod anglickym nastavenim t.j. ked chcete slovencinu musite pri zmene jazyka zvolit anglictinu. Ty co mate RT3 teraz po anglicky odporucam zmenit jazyk na nemcinu a potom ho zmenit naspät na anglictinu uz s pouzitim upraveneho konfiguracneho CD. Pozor na verziu softweru!!!! CD sluzi zaroven na update firmweru, ak mate starsiu verziu ako CAN 6.63. Verziu softweru zistite ked dlhsie podrzite tlacidlo MENU. Ked sa vam verzia nezhoduje s tou mojou nepustajte sa do toho!!!

UPOZORNENIE: VSETKO ROBITE NA VLASTNE RIZIKO !!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator