Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Venkovní čidlo teploty
dr.ada
29.10.2009 09:53 - Re: Venkovní čidlo teploty
99
problém s teploměrem jsem řešil teď o výkendu-samozřejmě jsem se šel zeptat do servisu, tam mi bylo vysvětleno to co už je tady zmiňováno a to že čidlo souvisí s ovládáním klimatizace přisávání vzduchu atd, čidlo je v pravém zpětném zrcátku.
Pán který disponuje s náhradníma dílama mi řekl tady ti půjčím a věřím že mi že to vrátíš nebo přineseš peníze, další zkušenost s Klatovským servisem je to o jednom člověku, další rada od člověka s tamnějšího servisu-řešil stejný problém, ustřižení a nastavení kabelů( problém s odstrojením dveří)a vše funguje tak jak má. Tak jsem se do toho pustil - vyndání zrcátka( pozor je tam pružinkaDrátek a odepnout v pravém rohu) pak jsou tam úchyty na zadní kryt zrcátka odepnout a po demontáži jsou vidět kabely na ovládání celého zrcátka + čidlo, pozor nové čidlo má krátké kabely, takže montហaž do dveří nepřipadá v úvahu, takže ustříhnout staré čidlo zkrátit u nového kabely a naletovat odizolovat ( je jedno jak, nerozeznává +/- ) a konečná montហ- vše funguje tak jak má + kontrola jiným teploměrem a celkem cca 1 hodina a to nejdůležitější cena čidla 540,- původní cena 860,- docela dobrá sleva KLATOVSK0MU SERVISU PRÁVEM PATŘÍ jmenovitě pan Báče Petr

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator