Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Podzimní Citronáda v Piešanoch - zhodnocení
erste
26.10.2009 00:19 - Re: Podzimní Citronáda v Piešanoch - zhodnocení
U??vate?
Od mojho vstupu do klubu som mal moznost prvy krat sa zucastnit spolocnej klubovej akcie teraz v Piestanoch.. Presvedcil som sa o tom ze v klube su SUPER clenovia spolocme s ich rodinami. Velmi ma Tesi ze aj moja manzelka sa presvedcila o tom ze moj vstup do klubu nebude len sedenie pri pocitaci, citanie a pisanie prispevkov vo fore, prezeranie fotiek z roznych postupov pri opravach, chetovanie a pod. To su vsetko veci z ktorych ona prakticky nic nema, ale po sobotnajsej ucasti v Piestanoch aj v jej mene dakujem vsetkym organizatorom C5clubu od mladuckej Lenky cez najka, sservisa proste vsetkych az po jumepa a darju za velmi dobre zorganizovanu akciu, a tym sa postarali o to aby sme sa citili na zraze co najlepsie. Zadrhel s obedom povazujem za normalny, pretoze personal to jasne podcenil a nezabezpecil si viac ludi na obsluhu, lebo neratali s tak silnym timom ako je nas C5club. Vyrovnali to vsak kuchari, pretoze jedlo bolo perfektne a bez chyby- prosim jumep ak bude prilezitost odovzdaj podakovanie specialne kucharskemu timu. No a kedze plati ze aj vsetko zle je na nieco dobre, po cudzej navsteve v mojej odparkovanej C5 pocas sutaze si odnasam tiez ponaucenie do buducna a to ake hlavne opatrenia urobit pri opustani auta i ked to bude len na malu chvilku a nikdy to neporusit, ani ked sa ako rychlo budem ponahlat.
Uz teraz sa velmi tesime na dalsi zraz.
erste s manzelkou Renatou.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator