Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
22.10.2009 20:46 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
autodiag: tak servis nezklamal - mechanicke prace na vybornou, vymenil jsem rozvodak, klinak, svicky, naplne , filtry, LDS, u prednich kol zterele hadicky. Bohuzel pocitac pro ne predstavuje velkou neznamou, aspon jak se k nemu stavi - zpusob cvicena opicka. Kdyz vi co hledat, tak se to snazi najit, ale aby nacetli a snazili se z toho neco vycist, to je prilis. Nicmene neco nasli, nejake zavady dvei hlasi kvuli neorigo dilum, zavada na vstupu anteny pry hlasi i nove auta, a nejaka klapka klimatizace je otevrena (coz je zavada), ale ta muze byt zpusobena tim, ze tu klimu predtim opravoval neatorizovany servis, tak mozna jen odpojili konektor od te klapky, protoze klima vesele funguje. Omlouvam se za nepresne vyrazy, mam to cele ve spanelstine. Nicmene pocitac kilometru hledali dlouho, resp. v menu toho pocitace, nasli to jen na jakesi strance kde jsou jen ctyri hodnoty prvni jsou dve spotreby, treti je Kilometraje total a ctvrta je zase spotreba. Muze to byt ono? Myslim ty celkove kilometry najete timto autem? Jen pro upresneni, program pouzivai verzi 3, nazev jsem videl ale ted zrovna zapomel, jen tu trojku si ted vzpominam.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator