Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
jruze
11.10.2009 14:00 - Re: Vaše zkušenost se servisem? - www.ccca.cz
U??vate?
Rafale napsal(a):
Zdravím Přátelé, pro toho kdo se ptal na dobrý servis, tak z rodinných zkušeností mohu doporučit servis v Počernicích INTENSYS, Cena zdá se být dobrá kvalita služeb také, ale hlavně jejich přístup k zákazníkům je skvělý. Stalo se nám,, že jsme byli na pravidelné prohlídce, v rámci toho se měnil přední levý čep, po měsíci prasknul za jízdy, naštěstí se nikomu nic nestalo, zavolal jsem tam, a bez mrknutí oka se o vše postarali a navíc náhradní auto poskytli zadarmo, nakonec se zjistilo, že ten čep byl zmetek z továrny, na servisu za nic nemohli, ale stejně, to jak se k tomu postavili, mě moc potěšilo, sám jsem dělal do aut a vím, že leckde se ze všeho snaží vykroutit a zákazníka ošulit, tady ne, chovají se k lidem dobře, mohu je jen doporučit.


Je pravda,že na ně bylo dost stížností a teď v poslední době se opravdu snaží a je to oproti dřív ,,jiný servis" - tává se že vedoucí volá zákazníkům a ověřuje si hodnocení.Co se týče znalostí občas se vloudí chybička,ale kde né.(pokud chceš odbornou radu-názor zeptej se skladníka a né technika )

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator