Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor beží i po vypnutí motora
chard
11.10.2009 09:43 - Re: Ventilátor beží i po vypnutí motora
99
Možná to spíná proto,aby se odvětrával celý prostor motoru,na FAP by to stejně přímo vzduch nefoukalo,interval kdy se to sepne by odpovídal cca 900 km a včera jsem zastavil po jízdě cca 80 km po dálnici,ventilátor běžel 9min,40 sec po vypnutí motoru,za cca 30 minut jsem popojel cca 5km a po celou dobu pravděpodobně probíhala regenerace FAP,zvuk motoru byl takový hrubší(dunivý)a tento zvuk je prý projevem činnosti FAP.Zastavil jsem a opět 9minut 40sec běhu ventilátoru.Pak cesta zpět velice svižnou rychlostí a TICHO.Další spuštění sahary můžu očekávat za zhruba 900 km,ale při větší části krátkých jízd to bude méně.Už si na to vedu statistiku.Dalších 750 kč za diagnostiku už nehodlám investovat,to jsem udělal dvakrát a nic jsem se nedozvěděl.Počkám až se něco úplně rozbije a pak to nechám opravit a bude to můj první a poslední Citroen.Jak se zdá tato záhada trápí jen majitele 1,6 HDI a NIKDO to zatím nevyřešil,asi to bude zajímavá vlastnost tohoto motoru.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator