Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: ABS fault
Froggy
09.10.2009 17:26 - ABS fault
Za?iato?n?k
Po převzetí auta z montáže LPG se mi rozsvítilo "ABS fault", upozornil jsem je na to, ale řekli mi že odpojovali baterku a že prý to může být tím (jednomu známému se to stalo taky, ale u jiné značky auta, tak jsem si řekl budiž...). Chtěl jsem jim to tam nechat, ale bohužel diagnostiku na C5 neuměli a než aby se mi tam vrtal někdo stylem pokus omyl, raději jsem odjel. Kamarád automechanik naštěstí diagnostiku Citrónů umí, takže zjistil, že levé zadní kolo (čidlo abs) při zvednutém autě na zvedáku vykazuje rychlost 650 km/h (dobrej výkon na stojící kolo ) a ostatní kola ok. Dále to uvádí něco jako vadné vedení (ted' si nevzpomenu na přesnou hlášku diagnostiky), zkátka jako že neleze signál z levého zadního kola. Špatné čidlo to není, po nalezení prvních konektorů, které jsou pod sedadlem pod víkem nad nádrží jsem je stranově přehodil-závada se ukázala na druhé straně. Takže to spíš vypadá, že při montáži LPG asi někde rozpojili konektor (nebo nedejbože rafli kabel). A z toho pramení moje otázka-kde jsou další konektory na cestě do jednotky ABS? Kámošovi přijel zákazník a už nebyl čas rozebírat kryty v motoru atd, tak bych rád šel najisto. Děkuji za rady!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator