Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
07.10.2009 15:43 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
Nj, moje predchozi Pajero melo baterie dve, kazda cca 80Ah ... tak se mi jedna 60 Ah zda malo

No ale vazne ... jednou jsem cca v rozmezi 12ti hodin asi 30x vlezl do auta (takze se aktivoval motor na srovnani vysky, svetla ve dverich, palubni pocitac atd.), dal jsem si dobit note (cca 3h pres 220V prevodnik) a rano to nechtelo ani startovat, az asi na 10te otoceni klicku se zacal snazit starter a asi na 15te to nastartovalo. No a ted nevim, jestli jsem vybil baterku, jestli to je opravdu velky odber, nebo muze byt baterka spatna (pisou na ni rok 2008, ale uz od poledu se mi nelibi, jakasi noname), nebo muze byt spatne dobijeni?

Btw. normalne se mi ukazatel dobijeni pohybuje nad stredem stupnice, kdyz neco zapnu, tak jde mirne pod stred, jen dnes pri stani na volnobeh + klima naplno + radio sel ukazatel pod minimum a pocitac napsal cosi o baterii (tvrdila manzelka, nebyl jsem v aute).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator