Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
02.10.2009 13:08 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
autodiag napsal(a):
samozdrejme naopak se to stat take muze nicmene ruku na srdce dokud po ranu baterka alespon jednou otoci starterem ,sice pomalu ale otoci, a pak cely den tak nejak pri trose tepla funguje kdo ji pujde hned vymenit ?..a jsme prave u toho co jsem psal takze to dle meho na miste docela je


Nevim, jak u C5, ale u XM nebo CX, ktere jsem mel predtim, tak uz pri poklesu napeti vyvadely psi kusy, natoz aby startovaly. V kazdem pripade to co rikas, sice zni rozumne, ale zadny podklad k tomuto konkretnimu pripadu nemas, takze je to taky JPP

Tvaris se, ze bys tomu mohl rozumet, tak bych ocenil, kdyby ses zamyslel, jestli jsi tuhle zavadu uz nepotkal, co ji zpusobovalo a jak by to slo laicky najit a vyzkouset. S chozenim po servisech, kde nic nenachazeji, pripadne zkusmo meni co je napadne, mas urcite taky zkusenosti, tak chapes, proc tuhle variantu neresim (btw. ceske servisy mozna nejsou tak strasne, u mne zebricek idiotu v citroen servisech vede svycarsky Laussane).

Pokud nevis, nebo k tomu nemas co rict, ocenil bych, kdyby ses k tomu vyjedroval mene V kazdem pripade neni na miste delat chytreho na nekoho, kdo sice nezvolil technicky spravny termin, nicmene vystihl podstatu chovani zavady tak, aby ostatnim bylo jasne, kde muze byt zakopany pes. Ja chapu, ze zasobovani snimacu muze znamenat jak pokles napeti na snimaci tak, ze neni schopen pracovat spravne a generuje chyby, nebo pocitac pri poklesu napeti generuje nesmysly. Pripadne cokoli dalsiho, co se muze vyskytnout nekde ne snimaci, pripadne na ceste od nej do pocitace. Pokud mas napad na konkretni snimac, sem s nim.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator