Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
02.10.2009 12:19 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
autodiag napsal(a):
:
a to uz se dostavane prave do stadia jedna pani povidala a myslela si a dokonce si na to clovek i vymysli pekny termin : "... nedostatocnemu zasobovaniu snimacov..."..
problem kolem baterky ja taky zcela jasny..tak dlouho se trapi alternator mrtvou baterkou az to vykonove nevydrzi .....v techto pripadech jasna ukazka priciny a dusledku


Teoreticky muzes mit pravdu, ale mne uz odeslo baterek nekolik na ruznych autech a alternator nikdy nemel problem. Navic s mrtvou baterkou nenastartujes, takze na to se prijde pomerne rychle, takze formulace "tak dlouho" neni asi na miste. A zapominas na moznost, ze vadny alternator znicil baterku

Jina vec spis je, ze nevidim nejak radu, co to muze zpusobovat, ten pollution fault a urcite chapes, ze s nekterymi inividui v servisech se nechci moc spolehat na placeni servisnich hodin a hledani zavady. Navic na nejakou nezavaznou chybu snimac bych to opravdu videl.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator