Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
02.10.2009 01:04 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
Rafmartin napsal(a):
Presne rovnake vyskyty aj u mna. Niekedy sa to vyresetovalo cez noc, niekedy aj po dni statia hned hlasilo chybu. Ja som si to v svojom pripade pripisoval teda mozno nedostatocnemu zasobovaniu snimacov. Inak mi odisla bateria a potom asi po 2 mesiacoch aj alternator. No a odvtedy som isiel aj na plny plyn pri predbiehani a viac ako 4000 ot/min a ziadne hlasenie...


Dik za zpravu, vypada to uplne stejne. Takze nejdriv zkusim nechat zmerit alternator, jestli dela co ma. No a jestli nic, tak to necham asi vyhnit, utracet prachy za neco, co nic nedela asi nema vyznam. Ted jsem jel domu a pri rychlejsim prujezdu mensim kruhacem (takze zakymaceni ze strany na stranu) se to rozsvitilo. Zrovna jsem i podradil na cca 3500 ot. takze to muze v necem takovem. Ve starsich citroenech mi neco podobneho delal nejakej dratek s odrbanou izolaci - v zatacce se tukl o kostru, pocitac to vyhodnotil jako chybu a rozsvitil kontrolku a do vypnuti uz to svitilo. Po vytazeni klicku se to vyresetovalo zase az do dalsi prudke zatacky

Jeste to auto mas? Jak ti subjektivne prijde vykon motoru? Jels v jine motorizaci? Muzes to s necim porovnat? Majitelu C5 s timhle motorem je jako safranu tady

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator