Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
Rafmartin
01.10.2009 15:24 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
netlife napsal(a):
Ty jo, ze by to souviselo i s horsi baterii? No tou svou si taky nejsem 100% jist, ale zase vyhodit ji preventivne, takovej frajer nejsem. Ale z drivejsich citroenu vim, ze na dobrou baterku jsou haklivy, jinak hlasi lecos.

Ale poprve mi to udelalo kdyz jsem za deste projel kaluzi, podruhe dnes zhruba pri tom, co pises, jel jsem rychleji, mozna jsem i pridaval do kopce. Zajimave je, ze pres noc se to nevyresetovalo, rano to hned po zasunuti klicku ukazovalo zas a pritom po kratkem dojeti do obchodaku to pak zmizelo. Si to dela co chce

Presne rovnake vyskyty aj u mna. Niekedy sa to vyresetovalo cez noc, niekedy aj po dni statia hned hlasilo chybu. Ja som si to v svojom pripade pripisoval teda mozno nedostatocnemu zasobovaniu snimacov. Inak mi odisla bateria a potom asi po 2 mesiacoch aj alternator. No a odvtedy som isiel aj na plny plyn pri predbiehani a viac ako 4000 ot/min a ziadne hlasenie...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator