Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
01.10.2009 13:47 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
Darja napsal(a):
jasňačka... no nebudu ti povídat volantovou metodu asi by se minula účinkem


Tu metodu mi rekni, to neznam.

Ale jednoduchej fakt je, ze tady to proste nejde resit. Kdyz to jeden den natres a par dni nato jedes uzkou ulickou a tuknes zrcatkem o skalu nebo jine auto, proste uz nejdes zase do servisu to natirat. Kolikrat rocne by te to bavilo? Samozrejme vetsi tukance se opravuji, mluvim o kosmetickych vecech. Totez kdyz pojede kolem tebe neopatrny cyklista nebo motocyklista a lehce tukne, proste nevolas policajty nebo nepises hlaseni na pojistovnu - policajti tyhle malickosti neresi a pojistovna taky ne, to se vejde do spoluucasti a kdyz ne, seberou ti bonusy, ktere jsou tady dost velke. Takze nikomu se nevyplati se tim zabyvat. Navic opravdu je tady auto spotrebni vec, nikoli fatis nebo clen rodiny. Proste jezdis, kdyz je toho moc, nechas spravit jednorazove, pripadne auto prodas a koupis jine. Ja jsem tak o skalu ulomil zrcatko na Ducatu, to bylo bohuzel velke a nevesel jsem se. Presne jsem vedel, ze nema smysl to resit. Kdyz jsem ho po 3 mesicich provizorne spravil, tyden na to jsem se nevesel s autobusem a situace stejna Samorejme, da se jezdit 30, pred kazdym zuzenim pockat az vsichni projedou, na nektera mista proste nejezdit vubec atd., ale to pro mne znamena byt otrokem auta a omezovat svoje chovani podle potreb auta a na to opravdu nejsem dost submisivni

S tou diagnostikou - jak rikas, musi za ni byt nekdo, kdo mysli, takoveho abys tady pohledala, na to se fakt tesim

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator