Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
01.10.2009 13:27 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
Rafmartin napsal(a):
Mne furt na 2.0i vyskakovalo Antipollution fault, hlavne pri prudkom pridani a pri rychlosti 120 resp. 3500 ot/min. Vtedy auto pri akomkolvek stlaceni plynoveho pedalu robilo, ako keby som pedal na 1 ske pustil a znova pridal. Ale skor nez som sa dostal na Diag. tak mi odisla bateria. Dal som novu a odvtedy Antipollution fault ani raz a auto slape ako hodinky


Ty jo, ze by to souviselo i s horsi baterii? No tou svou si taky nejsem 100% jist, ale zase vyhodit ji preventivne, takovej frajer nejsem. Ale z drivejsich citroenu vim, ze na dobrou baterku jsou haklivy, jinak hlasi lecos.

Ale poprve mi to udelalo kdyz jsem za deste projel kaluzi, podruhe dnes zhruba pri tom, co pises, jel jsem rychleji, mozna jsem i pridaval do kopce. Zajimave je, ze pres noc se to nevyresetovalo, rano to hned po zasunuti klicku ukazovalo zas a pritom po kratkem dojeti do obchodaku to pak zmizelo. Si to dela co chce

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator