Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
01.10.2009 13:18 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
autodiag napsal(a):
hadat se s tebou nechci ale 60 000km na 2001 promin ale to pravda nebude..e-eee

antipolution muze mit nekolik pricin..prave zminovana lambda,nekvalitni palivo,svicky,netesnosti v sani atd atd


Ja ti rozumim, znam auta z ceska a dnes uz i nemecko, rakousko apod. Vim co kupuji kamaradi obcas. Ale tady jsem si pomerne jisty, tady se auto, ktere ma najeto pres 100 tisic. prodava pod 1000 liber jakozto vrak na dojeti. Nicmene jakekoli auto, ktere tady koupis ma venkovni znamky uzivani tady. Jak uz tady nekdo psal, jak prelakovava zrcatko tomu by se tady vsichni smali, to je zbytecna akce, tak na par dni. Odrene narazniky, zrcatka, sem tam nejaky skrabanec jsou naprosto bezne znamky zdejsiho provozu a nikdo to neresi. I to moje takove znamky ma a jelikoz to jsou opravdu ciste kosmeticke jevy, vetsinou ani nejdouci na kov, tak to neresim.

Pedpokladam spravne, ze ani diagnostika neurci 100% spravne, co ten antipollution fault zpusobuje? Takze hledat systemem pokus/omyl?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator