Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
01.10.2009 12:37 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
autodiag napsal(a):
vzhledem k tomu jak uz tu kluci a dama napsali auto bude mit nadeleno neco kolem zemekoule..typuju ze na 200 000 se to nezastavi
ja bych ti doporucil asi tohle:

1.vsechny remeny a kladky vymenit (rozvody ,drazkovy remen)
2.vsechny kapaliny vymenit (brzdova,voda,LDS + konrola mnozstvi v prevodovce popr. vymena)
3.vsechny filtry vymenit(vzduch,olejovej s olejem,mikrofiltr,palivovy)
4.pravdepodobne vymenou svicek taky nic nepokazis
5.kontrola tuhosti a stavu naprav
6.kontrola stavu brzd
7.stav hadic (neni az zas tak kriticke,ale pokud nekdy na ne tekl olej....)

pak uz jen takove veci co maji vliv na spotrebu a volnoveh jako vycisteni klapky,nastaveni klapky..kontrola stavu lambdy atd...


No, kilometry sedi urcite, zato co urcite nesedi jsou servisni kontroly, takze musim udelat vsechno co podle veku musi byt a vsechno, co melo byt podle servisek do 60 tisi. Tim padem ty svicky budou dobry napad, urcite servisku pri 60 000 (pokud prave pri 60 nejaka je, coz nevim, nemam servisni knizku), urcite vsechny rozvody.

Nicmene jedna klasika: Antipollution Fault - sem tam se rozsviti, sem tam po vytazeni klicku zhasne, nicmene nijak se to neprojevuje - vykon stejny, vsechno funguje. Tak s tim pockam na diagnostiku a nebudu se tim nijak zalamovat.

Volnobeh je v poradku, na spotrebe se projevuje co - klapky, lambda?

Urcite by se mi libilo proverit vsechno - brzdy, napravy atd., nicmene jsem tady odkazan na znackovy servis a pokud bych to udelal opravdu vsechno, pravdepodobne by to prevysilo cenu, kterou jsem za to auto zaplatil. Takze musim opatrne na svou penezenku

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator