Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
netlife
28.09.2009 18:20 - Re: Co menit po 8mi letech a 60.000 km ?
99
Darja napsal(a):
Tahle informace nehraje vůbec žádnou roli. I kdyby to bylo od papeže z Vatikánu, zajela bych si na diag, a se dovím pravdu. Tím bych začala.

Po koupi auta začínáme klasikou bez ohledu na km, všechny náplně: olej v motoru, v AP (pokud je), brzdovka, LDS, vyměníme všechny filtry, svíčky... atd


Papez daleko, ale vsechna auta tady jsou na tom zhruba podobne, odpovida to mistnim podminkam. Na diagnostiku samozrejme pujde, jelikoz jeste prodejce plati vymenu com2000 a nahradni klic. Ja pri tom splachnu rozvody a komletni servisku (naplne, filtry). Jen si nejsem jist to LDS, tu bych mozna vymenil sam - jak se projevuje, ze je potreba vymenit LDS? A svicky doporucis jake - original nebo neco lepsiho ci jineho?

Navic mistni servis mi vyjede kompletni servisni historii, posledni kontrola odpovida jak casove, tak kilometrove tomu co ukazuje pocitac v aute, jen proste to nekdo neresil podle servisni prirucky citroenu, ale asi jak se mu hodilo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator