Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: starání se o autíčko
JirkaŘ
27.09.2009 20:29 - Re: starání se o autíčko
99
Tak dnes jsme mazlika poprvé čistili... Vlastně jsme ho teprve ve středu koupili, tak to byla rodinná záležitost. Vyleštit karoserii, vyčistit interiér, prostě práce pro 3-4 členy rodiny na celé odpoledne. Při tom jsem si pak všiml, že spodní plastové prahy na pravé straně v prostřed - kde navazuje 1 práh na 2. kus prahu je mírně odchlípnutý. Když jsem se ohnul, tak jsem zjistil, že příčinou je chybějící - urvaný plastový šroubek, který jej přichytává k prahu. Když jsem jen tak brnknul o plast, tak se z pod něj začal sypat písek a prach. Následovalo odšroubování šroubků torxovým klíčem a sejmutí obou prahů. Pod nimi byl nánost asi 1 kg usazenin. Vše se očistilo, zkontrolovaly se prahy a následně opět plasty namontovaly tak, aby už seděly na svém místě.
Kdo tedy má plasty odchlípnuté, zkontrolujte si, jestli pod nimi nebude čekat na Vás to samé jako na mě... časem by tam mohlo být i něco navíc....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator