Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Brzdová kapalina - odvzdušnění brzd
fanda C5
18.09.2009 14:45 - Re: Brzdová kapalina - odvzdušnění brzd
99
Teda pánové, koukám co se tu rozpoutalo na můj dotaz, mrzí mě že se napadáme, takto mezi sebou.Ten dotaz jsem sem dal, protože nechci už do servisu, mám dost lhaní a oblbování.O tom, že to je kapalina doživotní, a že by bylo třeba vyměnit raději kotouče a tak.By mají najeto 50 tis a desky jsou na 60% dle technika?!?!No, ale proč je nedat nové, že?Však je na tom daleko větší zisk než na nějaké blbé brzdovce.Tak bych mohl pokračovat dále, například špatné otvírání předních dveří, 3x servis a nic, pak jednou já a trošku myslet, vše je v pohodě a nestálo to nic, jen zdravý rozum.
Tak asi takto, jsem moc rád, že tu člověk dostane radu, když budu něco vědět co jiní neví, rád jim také odpovím, přeci to děláme pro sebe.
Buďme jako kachničkáři a držme spolu, nehádejme se a když, tak jen zdravě.Byl jsem na jejich letošním srazu v Mostě, myslím, že se máme od nich hodně co učit.
Ještě jednou všem moc dík...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator