Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek
Růža
17.09.2009 06:34 - Re: Levá páčka - samovolné vypínání dálkových světel, blinkrů a mlhovek
99
Také mi to začalo asi před měsícem dělat, kdy se světla sama přepínají z dálkových na potkávací.
Nevím jestli to nebude páčkou pod volantem, protože se mi také, když někdy ručně vypnu světla (automatické rozsvěcování mám neaktivní) a mám ještě nastartováno, potkávací světla zase sama rozsvítí. Musím brnknout páčkou světel lehce k sobě a zhasnou.
C5 někdy žije vlastním životem a dokud světla za jízdy nezhasínají úplně, tak to asi zatím řešit nebudu. Ikdyž to už se mi také stalo, že se světla po nastartování rozsvítily sami (fyzicky jsem je nezapnul a nevšimnul si toho) a potom mi během jízdy za tmy úplně zhasly. To se potom člověk nestačí divit, naštěstí jsem rychle nejel a stačil je včas ručně rozsvítit.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator