Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Tečení do kufru-sedan
ladinbin
04.09.2009 19:30 - Re: Tečení do kufru-sedan
99
Takže slyšte: Do Citoenu se mi nechtělo, zajel jsem do podnikové prodejny Gumáren Zubří a zakoupil onen provázek z pěnové pryže.Měli několik průměrů.Zvolil jsem průměr 5mm. Chtěli za to 9,50 Kč za metr! Vydřiduši .Natlačil jsem ho do diskutované štěrbivy (myslím ten provázek do štěrbiny kufru).No a jak jsem to tak zkoumal a prohlížel, jsem odborným okem posoudil, že by bylo lepčí, kdyby to bylo víc natěsno. Tož jsem ho vyndal, znovu navštívil onu prodejnu a vyplázl další balík za provázek průměr 8mm. Vypadalo to, že není šance tam takové lano dostat. Ale jen vypadalo. Namazal jsem ho důkladně Jarem (omlouvám se za reklamu) a natlačil ho tam.Uhladil, zařízl a šmytec. Neuvěřitelný rozdíl. Pokud auto nestojí čumákem z kopce, je téměř po tečení do kufru. Ideální to nebude nikdy, tvar a zakončení skla je prostě blbě vyřešen. Nechám zmiňovanou štěrbinu řádně vyschnout a zatmelím siliconem pravou stranu - jak píšou v návodu Frantíci. Myslím, že zasilikonovat obě strany by mohlo způsobit držení vlhkosti a následnou korozi. Ale tuto duchaplnou úvahu jen vyplodil můj selský mozek Tož tak. Vy co máte v kufru rybník, neváhejte a hurá na štěrbiny!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator