Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna žárovek - přední halogenová světla
Toman
30.08.2009 17:40 - Re: Výměna žárovek - přední halogenová světla
99
Ahoj zdravím všechny. Vzhledem k tomu, že mám dovolenou a o dovolených člověka napadají různé blbosti, rozhodl jsem se pro výměnu nefunkčních předních parkovaček. Vybaven vašimi radami jsem si na třikrát zlomil obě zápěstí a dal se do výměny. Skutečně po malé chvíli (cca 1 hodina) se mi podařilo obě parkovačky vyndat! Světe div se, ale skutečně byly obě prasklé. Trochu překvapen druhem žárovky jsem se vydal do nedalekého originálního servisu Citroen zakoupit nové dvě parkovačky, plus možná jednu náhradní, co kdyby že jo? Pán v okénku servisu, byl celkem příjemný a po zadání VINu auta, se mě zeptal kolik těch žárovek budu chtít. Následovala klasická otázka "kolik za to?" Pán se se usmál a řekl "HODNĚ!" Cena byla 201kč za 1 KS (zdůrazňuji 1 KS) žárovky. Po krátké debatě, zda se skutečně dívá na správnou položku a ne cenu přední kapoty, mi pán ze servisu oznámil, že cena je přímo úměrná ceně vozu! Chápu, že ve své době moje auto stálo skoro milion, ale dvě stovky je opravdu trochu moc za parkovačku. No nic, se slovy, že raděj svítit nebudu jsem origo servis opustil, s tím, že toho dne u mě značka Citroen urpěla velkou ránu. Vybaven poučením od pána ze servisu, že nedávno, zde byl zákazník, který stejnou, ale levnější parkovačku sháněl půl roku a nesehnal, jsem zašel do první Moto Techny, která je u nás na malém městě. Ukázal jsem prasklou prakovačku z vozu a paní v mototechně již vyndávala krabičku, kde bylo asi 50 naprosto stejných parkovaček! A cena??? 69kč za 1KS! Koupil jsem skutečně, jak jsem plánoval 3ks za cenu, která se blížila ceně v origu servisu, ale za jeden kousek. Nevím jestli přirážky v origo servisu jsou tak velké, ale obrázek a si každý udělá sám. Asi jsem neobjevil Ameriku a tohle už spousta lidí z fóra ví, ale chtěl jsem se jen podělit o malý prázdninový zážitek! Takže zdar!!!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator