Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ventilátor topení / C5 I / II
citrous
25.08.2009 00:01 - Ventilátor topení / C5 I / II
99
Už se vám to stalo?? Mám v autíku asi šotka.
Loni v létě mi přestal fungovat ventilátor . Kontrolka ventilátoru taková ta vrtulka na panelu ukazovala vypnutý ventilátor a nic (tlačítka) na panelu topení - klima nefungovali. V servisu mi tvrdili, že odešel modul ovládání ventilátoru. Taková ta malá krabička ze strany u spolujezdce. Tak jsem jí koupil namontoval a ono to fungovalo. Měl jsem radost , že to nebylo nic většího. Vyměnil jsem i pylový filtr, aby se chladič na tom modulu dobře chladil.

Letos v létě asi před měsícem úplně ten stejný problém . Tak jsem tu krabičku jen vymontoval, že jí pujdu reklamovat, ale musel jsem hned narychlo odjet takže jsem jí vrátil zase zpátky a ejhle zase to fungovalo . Dnes se opět ventilátor zastavil. Tak jsem ten modul vyndal a zandal a zase to jde. Myslel jsem jestli není nějaký špatný kontakt, ale zdá se, že tam kablíky drží pevně. Ještě mně napadl jestli není nějaký studený spoj v tom modulu regulátoru, ale nechci do něj šahat když je v záruce.

Má někdo nějaký tip čím to může být?? Ukázala by tu chybu diagnostika??

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator