Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Rada při koupi C5
Froggy
15.08.2009 09:24 - Rada při koupi C5
Za?iato?n?k
Ahoj všichni!
Mám malé dilema-potřebuju větší auto (moje dosavadní Toyota Corolla 1.3i 16V 65kW třídvéř přestává velikostně stačit-bohužel, takhle spolehlivé auto už asi nikdy mít nebudu, Kupoval jsem ho jako 4-leté-původní majitel skoro nic nenajel. Po 15ti letech a 170 000 km stále původní výfuk, kotouče atd..a vypadá to, že dalších 200t km to ještě vydrží. Zkrátka absolutně bezproblémové auto bez jediné závady)-omluvám se za odbočení, ale potřeboval jsem si pobrečet

Ale ted' k jádru věci: Mám možnost koupit C5 2.0i 16V, rv. 2001. Auto je dovežené z F, najeto 134000 km, stříbrná metalíza, výbava ta druhá nejvyšší(nevím ted' to přesné označení), serviska dělaná poctivě až dosud (poslední v červnu 09, takže rozvody po výměně). Auto vypadá jako nové-na laku není jediný škrábaneček a muselo být stopro garážované. Podle infa kamaráda, který to sem tahá to auto je z venkova a musel to mít nějaký puntičkář-např. lehce odřenou poklici hned zamalovával stříbrnou barvou. Zkrátka auto je to nádherné, už jsem se v něm povozil (sice to není žádná raketa, ale to od takovýho korábu ani nečekám) ale to pohodlí a prostor je BOMBA!!
Jediné věci se bojím, a to spotřeby. Najedu jen 10-15 000 km za rok, tak by to neměl být problém, ale plánuju si to auto nechat aspoň dalších 7 let. myslíte, že je to dobrá volba při ceně 110 000 Kč??
Moc děkuju za všechny odpovědi a rady!!

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator