Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Zobrazení ukazatele aktuální rychlosti
01.02.2019 02:17 - Zobrazení ukazatele aktuální rychlosti 3205316
Bunda
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 14
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj,

asi jsem vůl, ale nedokážu to najít. Nedávno mi to začalo ukazovat aktuální rychlost na displeji, z čehoč jsem byl nadšený. K tomu to zobrazovalo aktuální spotřebu.
Včera se to opět přeplo do režimu zobrazování počtu kilometrů výletu, což už ukazuje jen 9999 a průměrné spotřebě.
Tuším, že to souvisí s nastavením pamětí sedačky, kam se toto nastavení ukládá též.
Jak se to prosím nastaví?
Půl princezny a v mrazu ulomený kus krytky nádržky ostřikovače k tomu!
Děkuju moc.

01.02.2019 06:08 - Re: Zobrazení ukazatele aktuální rychlosti 3205325
konqui
Město: Kousek od opavy, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW) TourerPočet příspěvků: 210
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Žeby levým otočným voličem na volantu? Nevím o tom, že by tohle nastavení bylo v paměti sedačky, tam jsou tuším jen zrcátka a klima.

01.02.2019 13:05 - Re: Zobrazení ukazatele aktuální rychlosti 3205331
Bobr53
Město: Bystřice pod Hostýnem, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.2 HDi 16V 173k (125kW)Počet příspěvků: 140

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Bunda napsal(a):
Ahoj,

asi jsem vůl, ale nedokážu to najít. Nedávno mi to začalo ukazovat aktuální rychlost na displeji, z čehoč jsem byl nadšený. K tomu to zobrazovalo aktuální spotřebu.
Včera se to opět přeplo do režimu zobrazování počtu kilometrů výletu, což už ukazuje jen 9999 a průměrné spotřebě.
Tuším, že to souvisí s nastavením pamětí sedačky, kam se toto nastavení ukládá též.
Jak se to prosím nastaví?
Půl princezny a v mrazu ulomený kus krytky nádržky ostřikovače k tomu!
Děkuju moc.

V paměti nastavení sedačky je sedadlo řidiče, obě zpětná zrcátka a nastavení klimy - a to jak teplot, tak i ostatních parametrů.
To co tě zajímá zapínᚠlevým rolovacím tlačítkem na volantu - zkus rolovat pořád dokola, aspoň se seznámíš, co tam na displayi můžeš zobrazit. Je tam ta tvá požadovaná aktuální spotřeba, pak dva samostatné denní (měsíční,...) záznamy s průměrnou spotřebou a pak ještě další zobrazení - to už záleží na vybavenosti auta (jestli mᚠNavi, atd.).
Když ti denní (týdenní,...) počítadlo zobrazuje údaj 9999 km tak to znamená, že jsi na něm dosáhl maximálního zobrazitelného nájezdu, už dále nic nevypočítává a tuto obrazovku vynuluješ dlouhým stlačením zase levého rolovacího válečku.

Ulomený kus krytky nádržky ostřikovače fakt nepotřebuju, ale tu princeznu bych prosil raději celou...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator