Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Ztráta výkonu / C5 I 2.0i LPG
18.08.2019 16:30 - Ztráta výkonu / C5 I 2.0i LPG 3234327
Rariha
Město: Benešov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 11
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím, dopředu hlásím že jsem tu hledal ale nenašel, jen něco k dieslům.
Tak se ptám, mám C5 Break 2.0i+LPG,2003 a poslední dobou mi to prostě nejede jak na benzím tak ani na plyn. Pořádně to nerozjedu i když je pedál na podlaze, do kopce ztrácí výkon, netáhne. Mám měněné filtry, olej, zkontrolovaný kaák, na diagnostice to prý nic nehlásí.... Máte někdo nějaký tip?? Předem díky.

17.07.2020 13:02 - Motor netáhne od 3 stupně 3277081
Rariha
Město: Benešov, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 11
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím přítomné,
mám problém se svojí C5 2.0i 16V +LPG, r.v.2003. Jde o to, že mi při jízdě od 3 stupně nejede. Musím to vytáčet jako prase, abych mohl přeřadit, ale při tom mi hned točky spadnou dolů. Diagnostika nic neukazuje, měnil jsem svíčky, lanko plynu, výfuk,čidlo vačky, zkontrolovaný katalyzátor, vyčištěná a nastavená klapka, zkontrolován systém LPG. A nic.... Už nevím co s tím. Ještě dodám, že mi byla měněná převedovka. Bylo mi řečeno, že je ze stejného auta, ale začínám si myslet, jestli to není právě tou ,,novou" převodovkou, třeba že by byla z jiného modelu... Někdo nějaký tip?? Dík


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator