Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / spojka pri 30 tisíc km
01.09.2008 15:23 - spojka pri 30 tisíc km 168544
romi2691
Město: Košice, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 1
99 Poslat soukromou zprávu
C5 mám proste rád.. pohodlie
BUT - včera, cca 31 tisíc km, som pri predbiehaní mal dojem, že mám zrazu automat. Pridal som, otáčky sa zvýšili o cca 200, avšak rýchlos nie. Mám pocit, že proste preklzuje spojka. Dva-tri krát som si to vyskúšal na rôznych prevodoch - pri prudkej akcelarácii nenasledovalo zvýšenie rýchlosti, ale zvýšenie otáčok, zvuk typický pre automat a potom až zrýchlenie spojené s poklesom otáčok a následným zvyšovaním otáčok. Je to slabý prítlak spojky? Čo iné by to mohlo by? C5 je moje siedme auto, zatiaž som so spojkou nemal žiadny problém a to sa na prvej Octávke učili jazdi moje deti. To je však už 5 rokov dozadu. Meedzitým Superb 2,5 Tdi bez akýchkožvek problémov, viac ako 60 tisíc km (následne ukradnutý). A tak som zvedavý na názor:
- aký problém to môže by?
- je to pokryté reklamáciou (auto mám 14 mesiacov)?
- má s tým niekto skúsenos?

03.09.2008 13:01 - Re: spojka pri 30 tisíc km 168545
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
30tisic km je na spojku naozaj malo ale na druhej strane nie je problem tu spojku za 30tisic km dorazit, ide o to ako jazdis ... ak si si isty ze si ju nemohol znicit stylom jazdy tak urcite reklamacia ...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator