Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Při vyšších rychlostech klepe volant
02.07.2017 00:41 - Při vyšších rychlostech klepe volant 3079354
Honza80kw
Město: Petřvald, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 120
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj, mám menší problém s klepáním volantu v rychlosti zhruba cca od 90-100km/h kdy stále přidávám. Měnil jsem čepy, silenbloky, kola mám vyvážené. Jenže kola jsou trochu do šišatého tvaru, může to být tím ? Auto jakoby nadskakuje, ale neujíždí do strany. Díky za rady a tipy

02.07.2017 08:12 - Re: Při vyšších rychlostech klepe volant 3079376
gtv8
Město: Brno, Auto: Citroën C5 I 3.0i 24v ExclusivePočet příspěvků: 73
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ano, odpovědě jsi si sám. Kolo je od slova kulatý. Jinak by se ta vec jmenovala šišo. Zajímalo by mne jak se mu v pneuservisu na to tvaří vyvažovačka.........

02.07.2017 09:21 - Re: Při vyšších rychlostech klepe volant 3079401
Honza80kw
Město: Petřvald, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 120
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
gtv8 napsal(a):
Ano, odpovědě jsi si sám. Kolo je od slova kulatý. Jinak by se ta vec jmenovala šišo. Zajímalo by mne jak se mu v pneuservisu na to tvaří vyvažovačka.........
Známý nadával jak svině, protože po závaží na jedné straně mu to vyhodilo nesmysl na straně druhé. Děkuji za odpověď, já měl jen strach, že to bude větší zásah než koupě disků

24.02.2019 17:09 - Re: Při vyšších rychlostech klepe volant 3209002
LukoLVG
Město: , Auto: Počet příspěvků: 227
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Aktuálne riešim podobnú vec-trasenie volantu.
Jemne trasie volant nad 120km/h ked sa chytí poriadne je to OK, ked ho pustim vidno ako sa jemne chveje. Začina to vadit nad 140km/h.
Robi to aj na letnych aj na zimny aj na cerstvo prevazenych kolesach, cize toto to nebude.
Kotuce a dosky su nove, brzdice su nove. Vsimol som si ze spolujazdcove koleso sa jemne sucha o brzdic. Po jazde na dialnici je kotuc teply pricom na druhej strane je zimny.
Na co sa zameriat?
Mate niekto takuto skusenost? Ist po lozisku alebo je skor naboj krivy...?
Mam dojem ako keby v jednom mieste sa kotuc zadrhaval viac...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator