Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / hlasi rozbite brzdy a sviti stopka
02.06.2017 17:53 - hlasi rozbite brzdy a sviti stopka 3071491
Honza 001
Město: Lisnice, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 3
99 Poslat soukromou zprávu
Dobry den vsem,prosmejdil sem to tady a nenasel jsem tu tento problem...
dnes se mi stalo ze po nastartovani a zarazeni jednicky se auto rozjelo,ale po par metrech pri konstantni rychlosti cca 15 km,je to lesni cesta a naklanelo se mi auto ze strany na stranu,ne extreme..... najednou pri seslapnutem plynu auto zacalo zpomalovat,pustil jsem plyn a pridal zas a ok,po cca 30 metrech znovu,pak po 60metrech,klesne na volnobeh,ikdyz sem zkusil nohu skoro k podlaze,no a pak najednou stopka,rozsvitila se kontrolka brzd,a hlaska rozbite brzdy....dojel sem s tim domu a ted nevim co s tim po hodine sem to nastartoval a hlaska ani stopka nikde,nerad bych aby me to nekde nechalo a nechci jezdit s poruchou brzd.....poradte prosim,cim to muze byt.
dotedka auto slouzilo,ze bych mu stavel pomnik,ale poslednich 14 dni hruza...prokluzuje spojka,remenice, zadek vrze,predni prepady sem menil a hlavne zasekla rucka..tu jsem odhakl,ale nejde mi do hlavy jak najednou prestala jet s seslapnutym plynem..... ,nevim jestli se vyplati oprava.dekuju moc vsem Honza


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator