Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Předek zvednutý na maximum
09.09.2014 01:45 - Předek zvednutý na maximum 2731310
MartinHan
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 I 2.0HPi ExclusivePočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím a moc prosím o pomoc při následujícím problému s C5 I generace BRAKE 2001 HPI. Ráno jsem přišel k autu, odemčel dálkáčem a hned se mi zvedl předek na maximum, při čemž ještě dost dlouho bylo slyšet vrčení té malé krabičky, co je ze předu dole na nádržce s LDS. NAstartoval jsem a zkoušel přepínat polohy podvozku, ale reagoval pouze zadek, předek zůstal doslova jako přibitý v horní poloze. Moc se mi s tím nechtělo jet, ale musel jsem. Cca po kilometru šílené jízdy se podvozek vzpamatoval a až do večera bylo vše ok. Bohužel ale jen do večera, protože nyní se problém opakuje. Věřím, že by mi s tím v Citroenu pomohli, ale asi by mě to zrujnovalo. Uměl by mi s tím prosím někdo poradit? Moc díky...

09.09.2014 06:44 - Re: Předek zvednutý na maximum 2731323
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
MartinHan napsal(a):
Zdravím a moc prosím o pomoc při následujícím problému s C5 I generace BRAKE 2001 HPI. Ráno jsem přišel k autu, odemčel dálkáčem a hned se mi zvedl předek na maximum, při čemž ještě dost dlouho bylo slyšet vrčení té malé krabičky, co je ze předu dole na nádržce s LDS. NAstartoval jsem a zkoušel přepínat polohy podvozku, ale reagoval pouze zadek, předek zůstal doslova jako přibitý v horní poloze. Moc se mi s tím nechtělo jet, ale musel jsem. Cca po kilometru šílené jízdy se podvozek vzpamatoval a až do večera bylo vše ok. Bohužel ale jen do večera, protože nyní se problém opakuje. Věřím, že by mi s tím v Citroenu pomohli, ale asi by mě to zrujnovalo. Uměl by mi s tím prosím někdo poradit? Moc díky...



Vyměň korektor

Přílohy:
korektor.jpg ( 322487b ) -

09.09.2014 12:37 - Re: Předek zvednutý na maximum 2731444
MartinHan
Město: Vyškov, Auto: Citroën C5 I 2.0HPi ExclusivePočet příspěvků: 2
99 Poslat soukromou zprávu
Díky, to zní vcelku přímě. Jen dovolte ještě dotaz... To je někde na nápravnici? A není to náhodou stejné pro přední i zadní nápravu, že bych to zkusil nejprve prohodit? A kde takovou věcičku koupit a kolik cca stojí, nebo je to jen origo a musim do citroenu? Ještě by mě zajímala funkce té zminované ,,krabičky,, co mi ted tak dlouho vrčívá pod nádobkou s LDS. Moc díky...

09.09.2014 13:45 - Re: Předek zvednutý na maximum 2731461
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
MartinHan napsal(a):
Díky, to zní vcelku přímě. Jen dovolte ještě dotaz... To je někde na nápravnici? A není to náhodou stejné pro přední i zadní nápravu, že bych to zkusil nejprve prohodit? A kde takovou věcičku koupit a kolik cca stojí, nebo je to jen origo a musim do citroenu? Ještě by mě zajímala funkce té zminované ,,krabičky,, co mi ted tak dlouho vrčívá pod nádobkou s LDS. Moc díky...


ta krabička je BHI a stojí nová asi 20000,- takže ten korektor řeš co nejdříve. Korektor nevím jestli je i jinde - já beru z Citroenu a už jsem psal že něco kolem 1100,- a je stejný P-Z vepředu je na nápravnici a vzadu na držáku.( vzadu je otočenej a zasouva se do držáku,vepředu je kolíček do nápravnice) Táhlo jde dobře vyháknout 10.plochým klíčkem - vyhaknout na stabilizátoru!!! a vzadu musí směřovat páčka směrem dolů - vepředu tam jinak než správně nejde A NELABORUJ A KUP NOVEJ!!!


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator