Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Venkovní čidlo teploty
|< < 1 ... 12 13 14 15
08.01.2023 18:37 - Re: Venkovní čidlo teploty 3353703
kaza.xx
Město: Roztoky 37, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 16
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím, taky mi minulý týden začal hlásit venkovní teploměr 48-57 °C, chystám se tedy to vyměnit avšak mám další problém a chci se zeptat zda je s tím související. Zamlžuje se mi auto, když dám ofuk na plný kotel (a teplotu) tak to odmlží čelní sklo a částečně boční avšak (tak do 2/3), ale zadní skla mokrá. Začalo to dělat právě v době kdy se zbláznilo čidlo a chci se zeptat, jestli tam odešlo něco většího a nebo jestli má to čilo na to vliv děkuji za odpověď (C5 I rv. 2003)

09.01.2023 07:14 - Re: Venkovní čidlo teploty 3353710
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
kaza.xx napsal(a):
Zdravím, taky mi minulý týden začal hlásit venkovní teploměr 48-57 °C, chystám se tedy to vyměnit avšak mám další problém a chci se zeptat zda je s tím související. Zamlžuje se mi auto, když dám ofuk na plný kotel (a teplotu) tak to odmlží čelní sklo a částečně boční avšak (tak do 2/3), ale zadní skla mokrá. Začalo to dělat právě v době kdy se zbláznilo čidlo a chci se zeptat, jestli tam odešlo něco většího a nebo jestli má to čilo na to vliv děkuji za odpověď (C5 I rv. 2003)


Je to orosení sladké ? Funguje klima a odtok z tělesa topení ( když běží klima je potom pod autem loužička ) ?

09.01.2023 15:14 - Re: Venkovní čidlo teploty 3353737
kaza.xx
Město: Roztoky 37, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 16
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Je to orosení sladké ? Funguje klima a odtok z tělesa topení ( když běží klima je potom pod autem loužička ) ?

Ahoj, no, nenapadlo by me to ochutnavat jelikoz se to chova, jako by byl uzavreny okruh na vnitrek auta. Klimatizace nefunguje uz rok. Namotal se mi tam nejaky drat a urvalo se to obezne kolo. Kratce pred tim se ale menil vymenik (byl prozrany) a meril tlak, jelikoz se plnila. Tvarilo se to OK. Jinak okna jsou zamlzena a jen jedno okno (zadni prave je vzdy doslova mokre). Tipuji, ze odtok si asi sam nezkontroluji. Cidlo tedy na to nema vliv?

09.01.2023 15:17 - Re: Venkovní čidlo teploty 3353738
kaza.xx
Město: Roztoky 37, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi X BreakPočet příspěvků: 16
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Abych nezapomnel. Kdyz prepinam na vnejsi a vnitrni okruh, tak foukani zni jinak, takze predni klapka asi funguje. Jak ty zadni to netusim, protoze ty jsou schovane v tapecu ne?

|< < 1 ... 12 13 14 15


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator