Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / motorový el. svazek
22.12.2019 18:58 - motorový el. svazek 3252284
SteveCZ
Město: Rokycany, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 2
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Zdravím zde přítomné! Sháním touto cestou motorový kabelový svazek (Řj-motor) a to na C5 2.2Hdi 98Kw 4hx r.v.2002,kdyby někdo měl nebo o někom věděl kdo za rozumný peníz má budu rád za info. Jsem od Plzně a do rozumné vzdálenosti si můžu přijet.Děkuji předem.

22.12.2019 21:03 - Re: motorový el. svazek 3252289
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
SteveCZ napsal(a):
Zdravím zde přítomné! Sháním touto cestou motorový kabelový svazek (Řj-motor) a to na C5 2.2Hdi 98Kw 4hx r.v.2002,kdyby někdo měl nebo o někom věděl kdo za rozumný peníz má budu rád za info. Jsem od Plzně a do rozumné vzdálenosti si můžu přijet.Děkuji předem.


Copak se mu stalo ? - jeden by byl ale je na autě kousek od temelína (u mladého) - nevím kolik bude chtít a hlavně kdy je schopnej ho demontovat. Jinak to patří do inzerce !!!

23.12.2019 05:26 - Re: motorový el. svazek 3252309
SteveCZ
Město: Rokycany, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi Exclusive BreakPočet příspěvků: 2
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Vše začalo vyndáním filtrboxu a propletení ruky k zasobníku podtlaku,po vrácení filtru auto v nouzi a drželo 1500 ot. a nereagovalo na plyn.pedál,tak výměna váhy vzduchu,začalo reagovat na plyn a drží volnoběh,ale stále v nouzi. Včera elektrikář našel 9 špatných kabelů a doporučil mi tu výměnu svazku jako první krok+projití všech koster. schoda okolností pač jsem taky zjistil že se mi tam peleší kuny. Kdyby to šlo nějak zjisti kdy a za kolik by byl,byl bych moc vděčný. Omlouvám se za špatné umístění tohoto příspěvku.

23.12.2019 08:29 - Re: motorový el. svazek 3252312
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
hele ale pokus nasel elektrikar nejake porusene vodice a rikl ti ze je to na vymenu tak je na vymenu spis on kdyz nezvlada svou praci...
pro tebe je urcite jednodussi i financne mene narocnejsi opravit kabelaz nez tahat starou ven a davat novou...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator