Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Elektrika, elektronika, multimedia / Autotelefon Motorola.
06.09.2009 16:15 - Autotelefon Motorola. 1105407
John
Město: Karviná, Auto: Citroën C5 I 2.2HDi PACKPočet příspěvků: 9

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravím všechny C-5-káře. Na fóru Citroeny jsem měl dotaz a protože přestalo fungovat, přenáším ho zde. Mám k origo rádiu připojený autotelefon Motorola (nějaká babička z roku 19..) Začal mi postupně odcházet. Nejdříve po zapnutí dlouho hledal sí a dost často vypadával. Jako bych jezdil tunely. Pod sedačkou jsem z řídíci jednotky (nebo co to je) odpojil autoanténu a připojil externí magnetickou z Nokie. Konektor pasoval a na Nokii mi šlape. Nic se nezměnilo. Pak začal při vytočení čísla asi po dvou sekundách vypadávat. Stačil přitom prozvonit volaného, tak mi při třetím pokusu volaný zavolal zpět, ale můj telefon hovor přijal a okamžitě vypadl. Stal se s telefonu pouze žrout kreditu na obou stranách. Když se mi podařilo volaného náhodou vytočit a telefon nevyplad, volaný mne neslyšel, já jeho ano. Přitom mikrofon musí být funkční, protože používám hlasové vytáčení a taky funguje nahrávání hovoru ve vozidle. Můžete mi někdo poradit, v čem je zakopaný pes? Případně, dá se připojit (a jak) běžný mobil k rádiu, aby mi fungoval přes interierový mikrofon a hovor šel do reproduktorů a přerušil puštěné rádio? Dík.

06.09.2009 16:38 - Re: Autotelefon Motorola. 1105408
tief
Město: Praha, Auto: Počet příspěvků: 1827
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj, ja by som na tvojom mieste motorolu vyhodil a kupil si bluetooth handsfree sadu ...konkretne mam skusenosti s parrotom, funguje vyborne, nadherne potlaca echo a ruchy s pozadia, funguje bez problemov, zvuk ide do reproduktorov, malo by to splnat vsetko co potrebujes.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator