Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / "Zabeh vozidla"
28.05.2009 15:33 - "Zabeh vozidla" 661101
Rafmartin
Město: Zálesie, Auto: Citroen C3 HDiPočet příspěvků: 209

99 Poslat soukromou zprávu
Zdravim Vas priatelia! Mal by som prosbu o radu ohladom zabehu noveho vozidla. Nedavno sme si zaobstarali predvadzaciu C5 II 1.6 Hdi Break, ktora ma najazdenych 30 km. Nakolko nasa predchadzajuca C5 2.0i mala pri kupe nabehanych uz 12 000 km, nemam s idealnou jazdou pocas prvych 1000 km skusenosti. Prosim Vas vsetkych, ktori mate skusenosti so "zabehavanim" vozidiel o radu, ako by som mal jazdit, aby som vozidlo pripravil do "zivota". Koncom augusta sa chystame s rodinou do chprvatska a dovtedy by som chcel auto zabehat, aby nebola cesta do chorvatska pre novy motor privelka zataz. Vopred dakujem Vam za Vase odpovede.

28.05.2009 15:35 - Re: "Zabeh vozidla" 661102
Buchta
Město: Praha 3, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 445

99 Poslat soukromou zprávu
Já teda nevím, ale dneska už se snad motory nezabíhavaj ne, prostě jezdi jak ti radí srdce, nepřetáčet, nepodtáčet....

28.05.2009 15:47 - Re: "Zabeh vozidla" 661103
drobec
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SXPočet příspěvků: 214

99 Poslat soukromou zprávu
Rafmartin napsal(a):
Zdravim Vas priatelia! Mal by som prosbu o radu ohladom zabehu noveho vozidla. Nedavno sme si zaobstarali predvadzaciu C5 II 1.6 Hdi Break, ktora ma najazdenych 30 km. Nakolko nasa predchadzajuca C5 2.0i mala pri kupe nabehanych uz 12 000 km, nemam s idealnou jazdou pocas prvych 1000 km skusenosti. Prosim Vas vsetkych, ktori mate skusenosti so "zabehavanim" vozidiel o radu, ako by som mal jazdit, aby som vozidlo pripravil do "zivota". Koncom augusta sa chystame s rodinou do chprvatska a dovtedy by som chcel auto zabehat, aby nebola cesta do chorvatska pre novy motor privelka zataz. Vopred dakujem Vam za Vase odpovede.


kupit rok po ukonceni predaja "predvadzacie" vozidlo s nabehanimi 30timi km sa mi zda ako for o ciganovi na urade prace. bez urazky. ale kedze sa to stalo na slovensku tak by som to na tvojom mieste preveril. akurat ze to ti na slovensku tiez nikto poriadne nepreveri tak drzim palce

28.05.2009 16:04 - Re: "Zabeh vozidla" 661104
Rafmartin
Město: Zálesie, Auto: Citroen C3 HDiPočet příspěvků: 209

99 Poslat soukromou zprávu
drobec napsal(a):
kupit rok po ukonceni predaja "predvadzacie" vozidlo s nabehanimi 30timi km sa mi zda ako for o ciganovi na urade prace. bez urazky. ale kedze sa to stalo na slovensku tak by som to na tvojom mieste preveril. akurat ze to ti na slovensku tiez nikto poriadne nepreveri tak drzim palce

Jedna sa o predajcu Motor Partner Bratislava. Vozidlo bolo vystavene 4 mesiace v showroome a odvtedy stoji v sekcii "bazar". Mali tam este jednu c5 II s nabehanymi 10 km, predala sa pred mesiacom. vozidla su z poslednych tyzdnov vyroby a po ich dodani sa nepredali kvoli zaujmu o c5 III. V predajni mam znameho veduceho servisu ako aj predajcu, ktori mi potvrdili, ze sa nejedna o podvod. Ale dakujem za nazor

28.05.2009 18:12 - Re: "Zabeh vozidla" 661111
Krtek
Město: Seč Blovice, Auto: Citroen GSA 1984, Citroen C6 2008, SAAB 9-3 Cabrio 2.0t 2005Počet příspěvků: 125

99 Poslat soukromou zprávu
Co se týče záběhu tak by ti měli poradit v prodejně já jsem jezdil normálně. a co se týče cesty do chorvatska tak když pojedeš normálně plynule cestovní rychlostí 130-140 km/h tak je to určitě lepší než jezdit okolo komína.
a co se týče předváděček s málo km tak v čechách je to docela normální alespon v Plzni takhle jsem koupili C6 obejdnali jí podle našich představ dali ji na salon nikoho v ní nevozili jen my sme si jí jednou pujčili najeli sme cca. 300 km a ředitel pobočky 200km a po třech měsících sme jí koupili s výraznou slevou.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator