Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Brzda dveri
19.01.2024 15:32 - Brzda dveri 3373565
skat
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Pani, ako riesite nefunkcne a postupne odchadzajuce brzdy dveri?
Mne odchadza asi kazdu zimu nejaka brzda, nova stoji len viac a viac (vysvetli mi niekto myslenie Citroenu, ze komponent z nevyrabaneho vozidla nevypredavaju za smiesne sumy), vrakoviska su o nicom, alebo s beznymi autami, bazos nekontrolujem kazdy den, ked tam zavitam, uz ich nemaju, alebo sa im nechce predavat len tuto suciastku bez celych dveri. Odchadzaju Vam tieto brzdy, alebo len mne? Pred par rokmi stali cca 60€, momentalne cca 113€...

19.01.2024 17:54 - Re: Brzda dveri 3373567
ret33
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 151
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Postupně odcházejí, kupuji nové na Aliexpressu. V Číně se X7 vyrábí, takže to je klasická "noční směna".

22.01.2024 13:13 - Re: Brzda dveri 3373657
skat
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
ret33 napsal(a):
Postupně odcházejí, kupuji nové na Aliexpressu. V Číně se X7 vyrábí, takže to je klasická "noční směna".


mas nejake rady, podla coho vyberat? co nebrat? dik

22.01.2024 14:29 - Re: Brzda dveri 3373668
RimmerCZ
Město: Hlučín, Auto: Mercedes E 400dPočet příspěvků: 606
U??vate? Poslat soukromou zprávu
A doplnit mazivo dovnitr jsi uz zkousel? Navrtas do te kostky zeshora diru, natlacis tam nejaky hodne tuhy olej, ja jsem treba pouzil mix oleje s vazelinou, a natlacit co se vleze. Dirku par prelepis nejakou kvalitni paskou at tam nenatece voda dovnitr Lupani skoro zmizelo. Nerikam, ze to vydrzi vecnost, ale vydrzi vyrazne vice nez se opotrebuje a zacne zase lupat a vrzat. Resilo se to tu v jednom z vlakem. Koupil jsem si ted MB E class a z hruzou jsem zjistil, ze je tam stejne system s tou kostkou a taky to pry casto zacne brzo lupat. Takze tam to budu asi resit taky podobne nez to zacnu menit. Az to teda zacne byt problem.

22.01.2024 18:35 - Re: Brzda dveri 3373747
ret33
Město: Praha, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0i 16V 143k (103kW)Počet příspěvků: 151
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Když dveře nearetuji vůbec, mazání už asi nepomůže...
Podle mě je to jedna výroba, beru to aktuálně nejlevnější, bacha na poštovné, některé eshopy mají dobrou cenu, ale účtují poštovné za každý kus zvl᚝ a může vyjít levněji dražší nabídka s poštou zdarma.

30.01.2024 08:45 - Re: Brzda dveri 3374071
skat
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 16V 143k (103kW) TourerPočet příspěvků: 3
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
RimmerCZ napsal(a):
A doplnit mazivo dovnitr jsi uz zkousel? Navrtas do te kostky zeshora diru, natlacis tam nejaky hodne tuhy olej, ja jsem treba pouzil mix oleje s vazelinou, a natlacit co se vleze. Dirku par prelepis nejakou kvalitni paskou at tam nenatece voda dovnitr Lupani skoro zmizelo. Nerikam, ze to vydrzi vecnost, ale vydrzi vyrazne vice nez se opotrebuje a zacne zase lupat a vrzat. Resilo se to tu v jednom z vlakem. Koupil jsem si ted MB E class a z hruzou jsem zjistil, ze je tam stejne system s tou kostkou a taky to pry casto zacne brzo lupat. Takze tam to budu asi resit taky podobne nez to zacnu menit. Az to teda zacne byt problem.

skusal..pri prvej....po streleni dalsich som zistil, ze to bude asi nefunkcny vymysel vyrobcu, tak som zacal menit kus za kus...vtedy stali 60€, keby som vedel, kupim si do rezervy...


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator