Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / Nejde vyresetovat hlášení o nedostatku aditiva FAP
24.07.2019 18:46 - Nejde vyresetovat hlášení o nedostatku aditiva FAP 3231331
otula
Město: Adamov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 14
99 Poslat soukromou zprávu
Ahoj,
asi před týdnem mi začal počítač hlásit nízkou hladinu aditiva FAP (C5 break 2005). Objednal jsem tedy 3litrové balení "Aditivum druhé generace pro FAP filtr - EOLYS 176, Infineum F7995" a objednal se zrovna i na vyčištění FAP filtru. Nechal jsem jim tam i to aditivum, aby mi ho po vyčištění filtru zrovna doplnili. Včera jsem si auto vyzvednul, ale počítač stále hlásí nízkou hladinu aditiva. Servisák mi řekl, že to nedokážou vyresetovat, a s tím zajedu do značkového servisu.

Volal jsem dnes do Brnocaru, řekli mi a klidně přijedu, že to bude za 1500 Kč. To se mi zdá trochu přehnaná částka za 10 minut práce, tak jsem zkusil jiný servis, zda by to uměli. Borec řekl, že jo, tak jsem tam s tím odpoledne zajel, on to napíchnul na diagnostiku, ale po čtrthodině snahy jsem zase odjel bez úspěchu. Že mu to ten reset nedovolí udělat.

Ještě, než pojedu vyhodit peníze do Brnocaru, chtěl bych se zeptat, zda někdo netušíte, kde by mohl být zakopán pes, jestli je to běžný problém a je potřeba ještě něco dalšího nastavit, aby to šlo. Nebo jestli to není třeba tím, že nádržka nebyla naplněna úplně, ale byly dolity pouze 3 litry...

Děkuji.

25.07.2019 03:03 - Re: Nejde vyresetovat hlášení o nedostatku aditiva FAP 3231409
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
otula napsal(a):
Ahoj,
asi před týdnem mi začal počítač hlásit nízkou hladinu aditiva FAP (C5 break 2005). Objednal jsem tedy 3litrové balení "Aditivum druhé generace pro FAP filtr - EOLYS 176, Infineum F7995" a objednal se zrovna i na vyčištění FAP filtru. Nechal jsem jim tam i to aditivum, aby mi ho po vyčištění filtru zrovna doplnili. Včera jsem si auto vyzvednul, ale počítač stále hlásí nízkou hladinu aditiva. Servisák mi řekl, že to nedokážou vyresetovat, a s tím zajedu do značkového servisu.

Volal jsem dnes do Brnocaru, řekli mi a klidně přijedu, že to bude za 1500 Kč. To se mi zdá trochu přehnaná částka za 10 minut práce, tak jsem zkusil jiný servis, zda by to uměli. Borec řekl, že jo, tak jsem tam s tím odpoledne zajel, on to napíchnul na diagnostiku, ale po čtrthodině snahy jsem zase odjel bez úspěchu. Že mu to ten reset nedovolí udělat.

Ještě, než pojedu vyhodit peníze do Brnocaru, chtěl bych se zeptat, zda někdo netušíte, kde by mohl být zakopán pes, jestli je to běžný problém a je potřeba ještě něco dalšího nastavit, aby to šlo. Nebo jestli to není třeba tím, že nádržka nebyla naplněna úplně, ale byly dolity pouze 3 litry...

Děkuji.


,,zakopanej pes" je v jejich znalostech a umu

25.07.2019 07:37 - Re: Nejde vyresetovat hlášení o nedostatku aditiva FAP 3231414
otula
Město: Adamov, Auto: Citroën C5 I 2.0HDi Exlusive BreakPočet příspěvků: 14
99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
,,zakopanej pes" je v jejich znalostech a umu

Tak to zkusím obvolat ještě pár servisů


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator