Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze o C5 / Citroen C5 se loučí
12.04.2017 22:36 - Citroen C5 se loučí 3059100
máca
Město: Málkov u Suchomast, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 163k (120kW)Počet příspěvků: 864

U??vate? Poslat soukromou zprávu
Včera jsem obdržela tento email a bylo mi z toho smutno

Milí fanoušci značky Citroën,

velice si vážíme vaší přízně ke značce a jejím unikátním vozům, a proto vám nabízíme možnost přednostní rezervace jednoho z posledních 50 vozů Citroën C5 Tourer na českém trhu. Výroba tohoto modelu bude bohužel v nejbližších dnech ukončena. Využijte proto poslední šanci a rezervujte si neskutečně komfortní Citroën C5 Tourer ve speciální výbavě Exclusive Edition s legendárním hydropneumatickým odpružením HYDRACTIVE III+.

Přejeme Vám, aby vaše každodenní cesty v našich vozech byly jedinečným zážitkem a oázou pohodlí a klidu.

František Neuman,
ředitel značek Citroën a DS v České republice😥😢

06.11.2018 08:13 - Re: Citroen C5 se loučí 3189691
NMC
Město: Veverská Bítýška, Auto: Citroën C5 I 1.8 16v BreakPočet příspěvků: 193

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
O co jsme přišli: .link.

O způsobu výměny kola jsem nevěděl (minuta 3:03)

06.11.2018 19:38 - Re: Citroen C5 se loučí 3189722
Aresmlok
Město: Doudleby nad Orlicí, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v SX BreakPočet příspěvků: 18

99 Poslat soukromou zprávu
Jo to je pecka, používám. K jízdním vlastnostem: můj dvorní dodavatel služeb servisních se kdysi honil po dálnici v Xantii s Bavorákem. Výkonově na tom bylo BMW trochu lépe, ale jeho řidič zase nebyl ochoten tolik riskovat. Relativně vyrovnaný závody, kdy se střídali ve vedení dle situace na dálnici. Na sjezdu z dálnice byla omezena rychlost na 60 km/hod.
"Doslova jsme se koukli na sebe a bylo jasný, že to BMW prostě nemůžu nechat..."
Do tý 60-ty vlítli ve 160 km/hod.
Vznesla se Xantie, vznesl se Bavorák.
"Koukám před sebe a říkám si, je to nějaký dlouhý. Ten ve zpětným zrcátku taky letí... Tak hlavně nesundat nohu z plynu..."
"Po dopadu se Xantie "trochu víc" pohoupala. Bavorák skákal jak střelená koza. Přežili jsme oba."
"Už vím, proč tam byla 60-ka!"


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator