Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Motor, převodovka, výfukový systém / kratký výpadek motoru po ohřátí
19.09.2017 19:25 - kratký výpadek motoru po ohřátí 3095923
sumi
Město: Přezletice, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 79
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ahoj, nepravidelně mi po cca 5ti km krátce škubne motor. Není to vždy a je to jen jednou (no jednou 2x) a potom celou jízdu ok. Zatím to nemám moc odpozorované, ale po "záškubu" je jiř teplota vody na provozní teplotě. Výpadek je jen kraoučký. Na diagnostice jsem nic nenašel (ale nečtu hned po projevu). Při těchto neurčitých souvislostech poraďtě alespoň na co se zaměřit (já vím první krok prohlídnout diagnostikou u někoho kdo tomu rozumí Díky za "nakopnutí"

19.09.2017 21:33 - Re: kratký výpadek motoru po ohřátí 3095988
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
sumi napsal(a):
Ahoj, nepravidelně mi po cca 5ti km krátce škubne motor. Není to vždy a je to jen jednou (no jednou 2x) a potom celou jízdu ok. Zatím to nemám moc odpozorované, ale po "záškubu" je jiř teplota vody na provozní teplotě. Výpadek je jen kraoučký. Na diagnostice jsem nic nenašel (ale nečtu hned po projevu). Při těchto neurčitých souvislostech poraďtě alespoň na co se zaměřit (já vím první krok prohlídnout diagnostikou u někoho kdo tomu rozumí Díky za "nakopnutí"


blbě se to hledá = diag je pomalá (na měřených hodnotách) a chybu to asi nevyhodí.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator