Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Rozebrani volantu - navod
|< < 1 2
10.08.2017 04:23 - Re: Rozebrani volantu - navod 3087950
M.P
Město: Třebíč, Auto: Peugeot 807 2.0 HDi / 100 kWPočet příspěvků: 432

99 Poslat soukromou zprávu
Chtěl bych se Vás zeptat - mám na své C5 volant potaženej kůží a chtěl bych si ho dát do P807 , kterou jsem pořídil . Volanty jsou stejný ( z Citroena 4109EX , z Peugeotu 4109KQ ) . Kdysi jsem ho sundával , ale už si to moc nepamatuju . Z COMu vedou tři bílý dráty s konektorama který se musí rozpojit . Předpokládám že to je od klaksonu a airbagu . Nebude s tím problém , ne ? Rozpojím , stáhnu volant t volantové tyče , přehodím volanty ... Airbagy přehazovat nebudu , jen ten věnec volantu ...

10.08.2017 08:14 - Re: Rozebrani volantu - navod 3087964
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
M.P napsal(a):
Chtěl bych se Vás zeptat - mám na své C5 volant potaženej kůží a chtěl bych si ho dát do P807 , kterou jsem pořídil . Volanty jsou stejný ( z Citroena 4109EX , z Peugeotu 4109KQ ) . Kdysi jsem ho sundával , ale už si to moc nepamatuju . Z COMu vedou tři bílý dráty s konektorama který se musí rozpojit . Předpokládám že to je od klaksonu a airbagu . Nebude s tím problém , ne ? Rozpojím , stáhnu volant t volantové tyče , přehodím volanty ... Airbagy přehazovat nebudu , jen ten věnec volantu ...


Odjistit dvě drátové pojistky airbagu(zespodu volantu -velkým šroubovákem),odjistit pojistky kablíků (povitáhnout pojistky),povolit středoví šroub volantu(nech si ho na pár závitech a bouchni na kraj volantu-odskočí z drážek )

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator