Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / cena km + amortizace
|< < 1 2
14.05.2016 21:22 - Re: cena km + amortizace 2951179
.45acp
Město: Jablonec n. N., Auto: Citroën C5 I 2.2HDi ExclusivePočet příspěvků: 569
U??vate? Poslat soukromou zprávu
Konik napsal(a):
Zdravim , potřeboval bych poradit,
mám skoro fungl C5 Cros Tourer , najeto 24000 km a chystám se jet s kamarády do Francie na fotbal ME. Pojedeme čtyři a najedeme zhruba 5000 km.Auto mě stálo třičtvrě mega k máme složia potřeboval bych vědět, kolik mám vybrat korun na kilometr amortizace.
Muj email : ondrej.pinta@seznam.cz
Díky moc za odpovědi

Kdyby dnes bylo 1. dubna, bral bych to jako dobrej aprílovej vtip. Jinak souhlasím s předchozími komentáři o vybírání poplatků od kamarádů.

14.05.2016 23:45 - Re: cena km + amortizace 2951225
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
.45acp napsal(a):
Kdyby dnes bylo 1. dubna, bral bych to jako dobrej aprílovej vtip. Jinak souhlasím s předchozími komentáři o vybírání poplatků od kamarádů.


To Koník : Já být tebou tak bych nechal auto doma a jel raději s kámošem v jeho a dobře propočítal kolik mu dᚠ(je to tak že mu dᚠto co si můžeš účtovat když jedeš se soukromím vozem pro služební účel = +- 6.50,- /Km ) to jen abys věděl kolik mu mᚠdát. A jinak nikdy bych si neřekl o korunu pokud jedu někam kam chci jet a jen někoho přiberu.
Já jel předevčírem do trutnova (v 10. večer s mladým ,,každý svím autem" za známím kterému se hřálo auto a údajně vyhazovalo vodu(měl za sebou skoro 2T vlek) jeli jsme vedvou protože jsme nevěděli co tomu je a mladej že ho odtáhne do českých budějovic - to jsem usoudil že je blbost) tak jsem navrhl že vylezu z postele a tam přepřáhnu vlek a mladej vezme za sebe auto. Nakonec jsme to vyřešili tam - na dotaz kolik jsem mávl rukou že nic(poslal po mladým 1000,- (je to tak že příště může jet on pro mne a budu rád a vím že když mu zavolám kdykoli se zachová stejně (také je to člen clubu - a i kdyby nebyl je to známej a Patrikův kamarád) Nebo to zkus spočítat tak že ti to autíčko s těmi třemi lidmi v autě bude žrát o dejne tomu o 0.5L navíc tak jim toto naúčtuj - mne by hanba fackovala

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator