Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Ostatní technická diskuze / Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8
|< < 1 2
25.03.2016 16:27 - Re: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8 2932439
axe205
Město: Frýdlant nad Ostravicí, Auto: Citroen C8Počet příspěvků: 14
99 Poslat soukromou zprávu
Já tomu rozumím, nechtěl jsem být nějak nepříjemný, nebo někoho urazit. Pokud to tak vyznělo, omlouvám se. Jsem jen na to I a Y nějak háklivý. Taky chápu, že bych se v tom snad vrtat neměl, ale toto si troufám napsat zvládám. Mám na mysli přepojení autorádia. Do nějakého dalšího rozebírání se nepouštím, ani o tom neuvažuji. Bylo mi napsáno že odchází pravděpodobně tuner, počítal jsem, že výměna za funkční rádio problém alespoň s ukládáním stanic a dalšího nastavení vyřeší. Něco to zřejmě blokuje u obou rádií. Stále nechápu, co drží nastavení frekvencí radia po odpojení od zdroje, když to záložní baterie není. Odpojit na celý den, týden....

25.03.2016 17:02 - Re: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8 2932488
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
axe205 napsal(a):
Na ničem jsem s nikým domluvený nebyl. Volali jsme si, to je tak nějak vše. Nemám teď bohužel v dohledné době čas za ním zajet. Nic jiného. Snažím se najít radu kde se dá, co je na tom špatného? Koupil jsem rádio jiné, protože jsem měl mít špatný tuner. No nemám špatný tuner....

A co bych měl rozesrat člověče? A pokud i kdyby, je to můj problém. O to budu platit možná více. Z Vašeho to nejde. 4 konektory odpojit a znova připojit zvládnu.

Máte nějaký nápad, místo blbého kecání? Nemáte. Zaměřte se raději na slovo MY. To MI je otřesné.....

Jak jsi dosel nato ze to radiem neni ???
s jakou jistotou vis ze to co jsi mel bylo CAN a ne VAN ?
prehral jsi po vlozeni jineho radia system ??
pokud tu jistotu mas,radio bylo RT3 VAN,brehraty system,podivej se na zbernici jestli BSI posila message s VIN (jsou 3,v kazde je cast)..pokud ano problem je v radiu ,pokud ne vymen BSI
vic tady radit asi bez auta nejde..resp ja to neumim

25.03.2016 17:09 - Re: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8 2932491
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
axe205 napsal(a):
Stále nechápu, co drží nastavení frekvencí radia po odpojení od zdroje, když to záložní baterie není. Odpojit na celý den, týden....


je to EEprom ktera je v tuneru a ochazi..je v ni ulozene veskere nastaveni vcetne VIN
dalsi nastaveni jsou ulozene v LCD ktery cely system ridi
nic ti radio neblokuje,nema co

25.03.2016 17:15 - Re: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8 2932514
axe205
Město: Frýdlant nad Ostravicí, Auto: Citroen C8Počet příspěvků: 14
99 Poslat soukromou zprávu
Moje radio je VAN, bavili jsme se o tom spolu. Zelené podsvícení atd. Sehnal jsem jiné z Peugeotu 807 také se zeleným podsvícením. Je vzhledově zcela stejné, jen má logo Peugeot. Teď si ale uvědomuju, psalo mi to anglicky, něco ve smyslu že verze něčeho nejsou vzájemně kompatibilní. Software? Omlouvám se, přesněji to teď nepopíšu. Můžu to zkusit přehrát, verzi, co mám a je snad správná je RT3 VAN 552-773. Je to poslední verze?

S BSI jednotkou můžu zajet za známým, nemám diagnostiku. Tedy pokud to dobře chápu.

No, rádio pípalo, to chápu proč. Stanice to normálně vyhledalo, uložil jsem je do paměti. Vypnul jsem motor, vrátil se za 15 min a opět, moje frekvence pryč, původní uloženy tak, jak byly.

No už se do toho sám trochu zamotávám. Díky všem za trpělivost.

25.03.2016 17:17 - Re: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8 2932517
axe205
Město: Frýdlant nad Ostravicí, Auto: Citroen C8Počet příspěvků: 14
99 Poslat soukromou zprávu
autodiag napsal(a):
je to EEprom ktera je v tuneru a ochazi..je v ni ulozene veskere nastaveni vcetne VIN
dalsi nastaveni jsou ulozene v LCD ktery cely system ridi
nic ti radio neblokuje,nema co


Buď mám tedy obě EEprom vadné, nebo je problém v displeji......

25.03.2016 19:15 - Re: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8 2932617
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
trosku si protirecis...radio NEJDE jen tak vymenit a cekat aby fungovalo jak ma

25.03.2016 19:26 - Re: Autorádio nedrží nastavení / Citroen C8 2932684
axe205
Město: Frýdlant nad Ostravicí, Auto: Citroen C8Počet příspěvků: 14
99 Poslat soukromou zprávu
Dobře. Co je tedy pro správnou funkčnost toho druhého rádia potřeba? Přehrát soft na poslední verzi? Na verzi kterou mám staženou jsem se ptal, bez reakce. Je třeba zapojit diagnostiku a nakonfigurovat? Teda pokud není postup nějak vázán mlčením.

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator