Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Diskuzní fórum / Hydraulika, řízení, brzdy / Hydraulika/BHI - spustenie čerpadla zadusí motor
28.02.2016 20:55 - Hydraulika/BHI - spustenie čerpadla zadusí motor 2923434
lukas113
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v XPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
Ahojte, pri spustení čerpadla autu kolíšu otáčky a niekedy sa aj vypne motor hlavne keď auto stojí a niekto vystupuje alebo nastupuje. Kolísanie otáčok je spojené aj s hláškou antipollution fault a asi nadmerným odberom prúdu pretože vidím zmenu intenzity vonkajších svetiel aj podsvietenia displejov. Ak je auto v pohybe tak trhe aj "prevodovkou". Riešenie sa mi zatiaž nikde nepodarilo nájs. Diagnostiku (cez diagbox z Číny) skúšal kamarát ale tvári sa, že auto nenájde - neviem či je problém v zle nainštalovanom programe alebo niekde inde - nemáme to ako vyskúša auto bolo testované inou diagnostikou a motor bol OK. Čerpadlo bolo rozobraté a vyčistené ale žiaž nepomohlo...Baterka je vporiadku, sviečky sme vymenili, hladina kvapaliny je OK...Budem vďačný za každú radu.

28.02.2016 21:04 - Re: Hydraulika/BHI - spustenie čerpadla zadusí motor 2923440
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
lukas113 napsal(a):
Ahojte, pri spustení čerpadla autu kolíšu otáčky a niekedy sa aj vypne motor hlavne keď auto stojí a niekto vystupuje alebo nastupuje. Kolísanie otáčok je spojené aj s hláškou antipollution fault a asi nadmerným odberom prúdu pretože vidím zmenu intenzity vonkajších svetiel aj podsvietenia displejov. Ak je auto v pohybe tak trhe aj "prevodovkou". Riešenie sa mi zatiaž nikde nepodarilo nájs. Diagnostiku (cez diagbox z Číny) skúšal kamarát ale tvári sa, že auto nenájde - neviem či je problém v zle nainštalovanom programe alebo niekde inde - nemáme to ako vyskúša auto bolo testované inou diagnostikou a motor bol OK. Čerpadlo bolo rozobraté a vyčistené ale žiaž nepomohlo...Baterka je vporiadku, sviečky sme vymenili, hladina kvapaliny je OK...Budem vďačný za každú radu.

vorky na AKU a kostry.

28.02.2016 21:07 - Re: Hydraulika/BHI - spustenie čerpadla zadusí motor 2923441
autodiag
Město: Olomouc, Auto: Toyota C-HR 1.8HSD , Espace V 1.6DCi, C6 2,2HDiPočet příspěvků: 6535

U??vate? Poslat soukromou zprávu
pokud ti BHI nevyhodi pojistku (predpokladam ze tam mas 40A tj ktera tam patri) tak zvyseny odber u nej nehledej
videl bych to na klapku,hadici nebo sani..to al ehadam
diag napovi vic

28.02.2016 21:26 - Re: Hydraulika/BHI - spustenie čerpadla zadusí motor 2923444
lukas113
Město: Bratislava, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v XPočet příspěvků: 8
99 Poslat soukromou zprávu
Svorky na AKU a kostru sme prebrusili (snaď dostatočne). A uz mi to aj vypalilo poistku (40A) pri väčšej záaži (4 žudia v aute) poprípade viete poradit niekoho dobreho s diagnostikou v okoli BA? Ďakujem

28.02.2016 21:49 - Re: Hydraulika/BHI - spustenie čerpadla zadusí motor 2923449
jruze
Město: Radonice Počenická 158, Auto: Citroën C5 II 2.2HDi 16V 125kW Exclusive BreakPočet příspěvků: 11787

U??vate? Poslat soukromou zprávu
lukas113 napsal(a):
Svorky na AKU a kostru sme prebrusili (snaď dostatočne). A uz mi to aj vypalilo poistku (40A) pri väčšej záaži (4 žudia v aute) poprípade viete poradit niekoho dobreho s diagnostikou v okoli BA? Ďakujem


Několikrát jsem měnil přidřené čerpadlo , pokud jsi tedy složil motor OK(a vyčistil i drážky na kolektoru)


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator