Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Všeobecná NE-technická diskuze / Ma niekto skusenost s nabijackou CTEK?
|< < 1 2
17.12.2015 13:48 - Re: Ma niekto skusenost s nabijackou CTEK? 2897988
Jetik
Město: Mala Ida, Auto: Citroën C5 III (X7) 2.0 HDi 138k (100kW)Počet příspěvků: 62
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Ja mám CTEK MXS 5.0 NEW viac než rok a zatiaž úplná spokojnos. Použil som ju už aj na "oživenie" pomerne mŕtveho akumulátora (auto stálo v garáži viac než 6 mesiacov s odpojeným aku), ktorý už má viac než 8 rokov a často ho tiež používam na udržiavanie akumulátorov v niektorom z áut, ktoré sa práve nepoužíva dlhšiu dobu (obvykle niekožko týždňov). Ale vo všeobecnosti je ažké posudzova kvalitu nabíjačky, pretože proces nabíjania / udržiavania akumulátora oveža viac závisí na jeho okamžitom stave a kvalite. Nevratné procesy v ňom nevyrieši žiadna nabíjačka.

17.12.2015 17:22 - Re: Ma niekto skusenost s nabijackou CTEK? 2898038
Delict
Město: Podhajska, Auto: Citroen C6 2.7 HDi V6 24V TwinTurbo ExclusivePočet příspěvků: 717

99 Poslat soukromou zprávu
jruze napsal(a):
Vím , ale rozhodování dvě malé nebo jednu a jednu silnou? Jinak mám možnost využít 8A zdroj jako nabíječku od napájení ovládání dávkování oleje .


Mne osobne stačí tá malá, štartovačku som použival ešte na BX a xantiu, kde boli iné závady štartovania, a potreboval som toči motor aby som ho otestoval či má pravidelnú iskru / dáva palivo.

Ked niečo robím na aute kde nechcem vybi baterku tak mam pichnutú malú mikroprocesorku z lidla.

Výhoda oproti klasickým trafákom je jasná, dokáže nabíja impulzne, a zároven bateriu aj desulfurizova.

|< < 1 2


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator