Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Diskuzní fórum / Servisy,vrakoviště,služby / Servisy - Plzeň a okolí
04.11.2015 18:12 - Servisy - Plzeň a okolí 2882466
Hondzig
Město: Plzen, Auto: Citroën C5 I 2.0i 16v X BreakPočet příspěvků: 25

99 Poslat soukromou zprávu
Cau vsichni,potrebuju radu ohledne servisu v Plzni a okoli,kam davate auta,nekdo spolehlivý kdo se opravdu vyzná? Uz jsem jich par zkusil a zkusenost vesmes spatna např.tipy na p.Hartla rovnou odmitam Pry je neco ve Vejprnicich,mate nekdo osobni zkusenost? Dik za pripadny doporučení. H

04.11.2015 19:40 - Re: Servisy - Plzeň a okolí 2882483
Jarduk
Město: Dobřany, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v ExclusivePočet příspěvků: 163

Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
V Liticích je Luboš Haňák. Dělal jsem tam po koupi auta pár věcí (výměna poloosy a pár drobností) a je v pohodě. Dělal dřív prej hlavně XM (nedá na ně dopustit), ale teď tam má i C5 a další kousky. Jen je to trochu podivín, kterej v půlce hovoru třeba zjistí, že něco musí jít koupit, omluví se a hned to položí. Tehdá jsem ho vezl po tý opravě ještě do Plzně, kdy měl s sebou nějakej košík s jídlem, flašku vína a spěchal za nějakou babou. Ale zas poradí na co občas kouknout, co si pohlídat a podobně.

V C.C.C.A by na něj měl být odkaz. Kdyžtak můžu poslat tel. číslo do zprávy.

04.11.2015 20:02 - Re: Servisy - Plzeň a okolí 2882494
besty36
Město: Plzeň, Auto: Citroën C5 II 2.0HDi 16v Exclusive BreakPočet příspěvků: 22
Za?iato?n?k Poslat soukromou zprávu
Milan Folda Autoservis Vejprnice Družstevní 771. Jezdil jsem k němu ještě s Renaultem, je šikovný. S Citroenem jsem u něj ještě nebyl ale určitě to bude umět.


  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator